Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky ze světa

7. 5. 2008

Novinky ze světa

Novinky ze světaPár novinek z celého světa a především ze závodů Nokia Fise ve francouzském Montpellier. Podíváme se na nové kolo Edvina Delarosy a záhadnou fotku Mika Aitkena. Dále zdrbneme nové pedály, brzdové špalky a řídítka od Odyssey. K tomu samozřejmě nějaká ta fotka a videa...

   Začneme nejdříve firmou Fit jejíž team jezdec Edwin Delarosa má nové kolo. Je červené a je fited. Co mě ale hodně zaujalo je fotka Aitkena, kde dělá nespecifikovaný trik. Pokud čtete novinky, určitě ste postřehli nový Mikův rám S3,5 Aitken. Pro ty co mají zbytečné peníze či touží po novém rámu, rám by měl být v nejbližších dnech uveden do prodejen.

 obrázek: 226_0004_Edwin.jpg obrázek: 226_0005_Edwin_2.jpg obrázek: 226_0006_Mike.jpg 

   Nové výrobky se hrnou z další americké firmy, Odyssey. Chcete průhledné plastové pedály Twisted? Žádný problém, stojí jen o prár dolarů méně než normální plasťáky. Na začátku června by měli být dostupné i dvě nové barvy, fialová a svítivě červená. Dále se rozšířili položky o brzdové špalky a nová řídítka Aarona Rosse. Výška 20,7cm (8,15"), šířka 71,12cm (28"), ohnutí 12 stupňů zpět, 2 nahoru. Jsou komplet ze 41 thermalu s doživotní zárukou proti ohnutí a zlomení.

obrázek: 226_0001_clear_PC_tower.jpg obrázek: 226_0002_Clear_Blanket.jpg obrázek: 226_0003_clear_pedals.jpg obrázek: 226_0009_twistedcolors.jpg obrázek: 226_0008_SlimBY4_thumb.jpg  obrázek: 226_0007_ody_spacebar.jpg

   Od středy do včerejška byla ve francouzském Monpellier obrovská akce s názvem Nokia Fise s kvalifikací do Braun CruZer tour. Jak můžete vidět z videa, Daniel Dhers měl hodně nepříjemný pád. Žádné další informace o něm nejsou, ale prý by měl být v pořádku. Jako velmi kontroverzní dopadl závod o největší polet. Chase Hawk a mladej frantík si to rozdali o prvenství kolem tří metrů a oba samozřejmě lítali hooodně vysoko. Když si všichni mysleli že Chase vyhrál, vytáhli fotografové závodu svoje náčiní a ukázali porotcům fotky, podle nichž byl frantík vejš. Na to samozřejmě zareagovali všichni fotografové a také začli předkládat svoje fotky. Nakonec dal Chase pět čistých poletů kolem 3,5 metru aby ujistil porotce. Porota nakonec rozhodla o tom že to dopadlo nerozhodně. Tady máte výčet top ten, kteří jdou do finále streetu o kterém vás rozhodně budeme informovat: Mark Webb, Daniel Dhers, Mike Spinner, Alessandro Babbero, Dave Mirra, Ali Whitton, Ben Hennon, Harry Main, Bruno Hoffman a Chase Hawk. V krátkých videích se můžete podívat jak to tam asi vypadalo. První video zastavte na 01:09 a modlete se ať to tu Hennon v sobotu vrátí.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář